Akdeniz Üniversitesi

Birim Sorumlusu

Mustafa COŞKUN

Mustafa COŞKUN

Kişisel Bilgiler1973 Gülköyü / Keçiborlu / Isparta doğdu. Evli ve 2 Çocuk babası. Askerliğini Kocaeli Asayiş Komando bölüğünde tamamladı.
İş Deneyimi

1994-1997 Yılları arasında Özel Şirketlerde ve Sözleşmeli Öğretmenlik konumlarında Çalıştı. 1997 Yılında Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Merkez Laboratuvarında  göreve başladı. 1999 Yılında Hastane Bilgi İşlem Merkezine geçti.  2003 yılında Bilgi işlem Merkezindeki görevi ile birlikte Merkez Laboratuvarı Bilgi Sistem Sorumlusu olarak görevlendirildi. Özellikle Laboratuvar ve cihaz yazılımları başta olmak üzere Hastane Otomasyon sisteminde değişik yazılım projelerinde görev aldı. Yazılım ile birlikte Kasım 2012 Bilgi İşlem Sorumlu Yardımcısı olarak, Ekim 2013 de Bilgi İşlem Sorumlusu olarak görevlendirildi. Halen bu görevi yürütmekte.

Eğitim

İlk ve orta öğrenimimi Isparta, Denizli, Niğde illerinde tamamladı. Lise ve Yüksek Öğrenimi sırası ile Isparta Teknik Lisesi Bilgisayar Bölümünü 1992 yılında, Malatya MYO Bilgisayar Bölümü 1994 yılında ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini 2007 yılında tamamladı. 2016 Tıpbilişim Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Görev Aldığı ProjelerMedi-Senet, Medi-Lis, MLIS-Com, Medi-Lab, Medi-Hla, Med-Para, Medi-Fat, Medi-Code, Medi-Img

Medi-Ths, WebSonuç

İletişim Bilgileri

Sayfa Özeti: Birim Sorumlusu

Anahtar Kelimeler: